Güvenilir Ödeme Nedir?

Kredi kartı ile ödemenizi rahatça yapabilirsiniz

Sitemizde Rapid SSL sertifikası ile şifrelenmiş özel yazılım kullanılmaktadır. Sanal sitelerin güvenli olduğunu bildiren ve alış-verişinizi güvenlik altına altına alan bu sistem tarayıcınızdaki site adresi https:// ön eki oluşturmaktadır. Bu ön eki görüyorsanız ve rengi de yeşil olarak belirmiş ise kredi kartınız ile o siteden rahatça alış-veriş yapabilirsiniz demektir.

Kredi kartı bilgilerinizi saklamıyoruz

En çok rastlanan ve müşterilerimizi kaygıda bırakan soru "Kredi kartı bilgilerim benden habersiz bu sitede tekrar kullanılır mı?"dır. Sistemimize gireceğiniz kredi kartı bilgileri hiçbirşekilde sitemizin veri tabanına kayıt edilmemektedir. Geçici olarak alınır ve ilgili bankaya yönlendirerek kredi kartı ile ödeme yapabilmenizi sağlamaktadır. Hiçbir şekilde bilgileriniz kayıt altına alınmamaktadır. Bu nedenle 3D Secure denilen üstün güvenlik sistemi ile alış-veriş yapmanız sağlanmaktadır.


Aklınıza takılan her türlü soru ve görüşlerinizi bile İletişim bölümümüzden bildirebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...Ödeme Sağlayıcılar