Sosyete kimdir?

Vizyonumuz

  • Yüksek kaliteli ürünleri bulmak.
  • Ürünlerimizi en kısa sürede müşteriye ulaştırmak.
  • Sorunsuz bir müşteri memnuniyet sağlamak.
  • Müşterilerimizin sorunlarına en kısa zamanda çözüm bulmak.

Beğendiğim çantayı nasıl satın alırım?

Mağazamızı gezip bir yüzlerce çeşit içerisinden bir çantaya karar verebildiyseniz öncelikle sizi tebrik ederiz. Güleryüzlü hizmetimizle tanışma vaktiniz geldi demektir.

Çantanız bu yolculuğa başlamadan önce yapmamız gereken birkaç şey olacak;

1- İsterseniz ürünü sitemizden bir üyelik oluşturup, sepetinize ekleyerek alabilirsiniz. Sepetinizdeki ürüne giderek gelen seçeneklerden alışverişinizi tamamlayınız. 

2- İsterseniz 0 532 395 55 60 numaralı hattımızdan bizlere ulaşarak, telefonun ucundaki arkadaşımıza gerekli bilgileri vererek tamamlayabilirsiniz.

3- Konuşmak bana göre değil hızlı yazarım diyorsanız, 0 532 395 55 60 numaralı whatsapp hattımızdan bize yazarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

   Sizler bu işlemlerden birisini tamamladığınızda çantanız onun konforu için hazırladığımız paketlerde size doğru yola çıkacaktır.

Sıkıntı çıkarsa ne yaparım?

Öncelikle dile getirelim ki vicdanınız dışında biz satıcıları koruyan hiçbir sistem yasalarımızda mevcut değil! Bu nedenle bütüm imkanlarımızı zorlayarak sıkıntıyı giderecek işlemleri yapmaya çalışacağız. 

Peki oldu ya (önceliğimiz olmaması) ihtilafa düştük. Taraflar yasal haklarını kullanmakta özgürler. Bu nedenle sitemizde Tüketiciyi Koruma Kanununa riayet edecek şekilde işlemleri tamamlamakta sizlere söz vermektedir.